TURKCELL TL YÜKLEME KAMPANYASI

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanyada; 25.12.2017 (SAAT: 00.01)– 31.12.2017 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait www.turkcell.com.tr (ücretsiz) internet sitesine veya Turkcell Hesabım Mobil uygulamasına giriş yaparak cep telefonlarına tek seferde 20 TL yüklemesi yapan Turkcell Bireysel Hazırkart abonelerine (her 20 TL’ye 1 çekiliş hakkı) verilecektir. Çekiliş 17.01.2018 tarihinde saat 12:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 7 kişi iPhone X 64GB (HAT VE KART HARİÇTİR) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 19.01.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 03.02.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.02.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Bireysel Hazırkart abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında TL yükleme yaptıktan sonra iade talebinde bulunan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ

 • 25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında www.turkcell.com.tr  veya Turkcell Hesabım Mobil uygulamasına giriş yaparak cep telefonlarına TL yüklemesi yapan Turkcell Bireysel Hazır Kart abonelerine her 20 TL’ye 1 çekiliş hakkı verilecektir ve iPhone X 64GB kazanma şansı yakalayacaklardır.
 • Çekilişe katılım için abonelerimizin herhangi bir ek bildirim veya işlem yapmasına gerek yoktur ve ücretsizdir. TL yüklemeleri yeterlidir. Bir abone, birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanya katılım koşulu ücretsizdir.
 • Kampanya katılım hakkı kazanmak için tek seferde minimum 20 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.
 • Kampanyadan sadece Turkcell Bireysel Hazırkart sahipleri yararlanabilir.
 • www.turkcell.com.tr üzerinden TL Yükleme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
 • Kampanya ile ilgili yasal metin ve diğer detaylar şöyledir:
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 15.12.2017 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6863 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Çekilişle hangi hediye verilecektir?

  iPhone X 64GB modeli verilecektir. Hat ve kart hariçtir.

 • Çekilişe katılım için sınırlama var mıdır?

  Kampanyaya katılımda sınırlama yoktur. Çekilişe katılan Turkcell Bireysel Hazır Kart aboneleri için bir aboneye yüklemiş olduğu her 20 TL’ye 1 çekiliş hakkı verilecektir. Turkcell Bireysel Hazır Kart abonelerinin yararlanabilmesi için çekiliş tarihinde hala aktif Turkcell abonesi olması gerekmektedir. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

  Çekiliş duyurusu ne zaman ve nerede yapılacaktır?

  Çekiliş 17.01.2018 tarihinde saat 12:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 7 kişi iPhone X 64GB (HAT VE KART HARİÇTİR) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 19.01.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 03.02.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.02.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir