Nescafe BMW 118i Otomobil Çekiliş Sonucu

Nescafe çekiliş sonuçları için nefesler tutuldu bugün Nescafe 2018 Çekiliş sonuçları açıklanıyor. Nescafe çekilişi yapıldı ve talihlilerin isimleri belli oldu. Nescafe sonucu kazananların isimler 26 Nisan’da nescafe.com.tr adresinde ve Takvim gazetesinde isim isim açıklanacak. Nescafe Takvim Gazetesi Çekiliş sonuçları an be an cekilismarket.com adresinden sizlerle.

Nescafe çekilişi sonucu 11 kişi BMW marka sıfır araç ve 111 kişi İphone 8 kazanacak. İşte Nescafe çekilişi sonucu kazananların isimleri, Tam liste.

Toplam Katılım: 10.298.090
2017 Model BMW 118i Otomobil Kazanan Asil Talihliler
1 – Mehmet Karpuzoğlu KAHRAMANMARAŞ
2 – Furkan Balcı İSTANBUL
3 – Müslüm Özaydın ŞANLIURFA
4 – Düriye Sincar ANTALYA
5 – Yunus Kızılağaç  –
6 – Hayat Şimşek ADANA
7 – Aydın Kaya ERZURUM
8 – Shirin Seitkozhoeva ANTALYA
9 – Halil Ölmez İZMİR
10 – Ömer Faruk İçigen KÜTAHYA
11 – Abidin Tan ŞANLIURFA
iPhone 8 64 GB Kazanan Asil Talihliler  –
 Görkem Oğuz Kaya BURSA
Onur Demir TOKAT
Ertan Göğüslü KIRKLARELİ
Berke Büyükağaçcı KONYA
Semra Şahin İSTANBUL
Sevil Alsan İZMİR
Bircan Ergün AFYON
Mustafa Demirtaş ANKARA
Gamze Taşçıoğlu
Filiz Koldaş İZMİR
Fatma As ANKARA
Gözde Güdücü İSTANBUL
Turan Kurmuş BURSA
Kadir Enes Uludağ KOCAELİ
Kezban Şabanoğlu TEKİRDAĞ
Fırat Dere SAKARYA
Recep Uçkun AĞRI
Sultan Bülbül ANKARA
Seyiy Ali Görgöz KAYSERİ
Şevval Yıldız İSTANBUL
Emel Şenyiğit KÜTAHYA
Gökhan Uğur Erdoğan İSTANBUL
Okan Sarıçiçek KONYA
Volkan Çelebi VAN
Muhammed Abdurrahman Memiş KARABÜK
Taner Doğan SAMSUN
Kemal Burkay Bükünç İZMİR
Davut İbrahim Şahin GAZİANTEP
Fatih Kışla ANKARA
Kübra Singin BALIKESİR
Damla Baş ANKARA
Mustafa Eskil KONYA
Adem Gündüz GAZİANTEP
Emrullah Özdemir ERZURUM
Umut Eken İZMİT
Ayşe Çetin ADANA
Hasan Ayar BURSA
 Volkan Karaçan İZMİR
 Ümit Bulgurcu MALATYA
 Selahittin Mert Cilli HATAY
 Hatice Gölge ANKARA
 Mehmet Ali Özalp İSTANBUL
Murat Can Tosun NİĞDE
Uğur Ünal KOCAELİ
Büşra Acar HATAY
Toga Sakarya
Türker Bahar KOCAELİ
 Serkan Eroğlu İSTANBUL
 Adem Öztürk ADANA
 Gülşah Toprak ANTALYA
 Gökan Keleş İSTANBUL
 Aynur Günsel MARDİN
 Ülkü Hilal Eker SAMSUN
 Alper Güneş ANKARA
 Aşkın Dallı İSTANBUL
 Türkan Kayabinar ANKARA
 Ali Çelik ANTALYA
 Konuralp Güngör MUĞLA
 Barış Bulutcu İZMİR
 Emre Karakoç İSTANBUL
 Tayfun Karabalta ORDU
 Ayşegül Çapraz İSTANBUL
 Sevilay Yolcu
 Özcan Güvenç ADANA
 Ahmet Doğanşah ESKİŞEHİR
 Münire Engin Akışık ANKARA
 Muharrem Taslak İSTANBUL
 Ahmet Akdoğan AFYON
 Türkan Polat İSTANBUL
 Taner Şen ZONGULDAK
 Reyhan Kabakaya KASTAMONU
 Sadiye Şahin ANKARA
 Merve Baştürk ÇANAKKALE
 Murat Yurdusever DÜZCE
 Mazlum Süleyman Tanış İZMİR
 Kamuran Günerhan MERSİN
 Dilara Aydın İSTANBUL
 Talat Kahraman
 Bedri Alp Ayan
 Nurgül Durak İSTANBUL
 Indirit Leka YALOVA
 Göksel Maden ANKARA
 Songül Kayış Arıcı BOLU
 Ayşe Tuzsuz KARS
 İhsan Köse  –
 Yunus Enver Aydın TEKİRDAĞ
 Cem Akbulut ÇANAKKALE
 Emre Tan SAKARYA
 Ümit Aydın SİİRT
 Edanur Köycegiz ERZURUM
 Emine Deniz Kandemir İZMİR
 Hacer Gür İSTANBUL
 Mehmet Özcan KAHRAMANMARAŞ
 Kurtuluş Durmuşoğlu ADANA
 Nermin Yerlikaya İZMİR
 Ozan Emrah Özdemir KOCAELİ
 Ayşegül Doğru YALOVA
 Semih Kamalı ÇANAKKALE
 Semiha Aktaş MUĞLA
 Dursun Pınar ANKARA
 Esra Aydın NEVŞEHİR
Tamer Zaimoğlu RİZE
 Adem İstekli İSTANBUL
 Mine Ulutaş MANİSA
Sedat Besler YALOVA
Fatma Erdoğan ANKARA
 Mehmet Emin Bağatır GAZİANTEP
 Göhkan Gürkan İSTANBUL
Tolga Başaran MUGLA
2017 Model BMW 118i Otomobil Kazanan Yedek Talihliler
 Fatma İmamoğlu TRABZON
 Seçil Yıldız İSTANBUL
Çağatay Gülsar BİTLİS
Fatih Karcı MUĞLA
Yusuf Soyçiçek SAMSUN
Soner Bozdağ KAYSERİ
Yusuf Özdemir  –
Ayse Çağdaş DENİZLİ
Esma Altundal ORDU
Hediye Özbek ERZURUM
Burçin Çolak İSTANBUL
iPhone 8 64 GB Kazanan Yedek Talihliler 
1 – Ozan Bayraklı AYDIN
2 – Nurgül Kocaman İZMİR
3 – İsa Özkuğum İSTANBUL
4 – Güven Güvendi İSTANBUL
5 – Yusuf Duygun İSTANBUL
6 – Erol Eldemir ESKİŞEHİR
7 – Muhammed Emin Gültekin KOCAELİ
8 – Yusuf Balıkçı AYDIN
9 – Efe Turgut Çağlar İSTANBUL
10 – Aytuğ Sekman MALATYA
11 – Yasemin Özge KASTAMONU
12 – Kadir Biçer İSTANBUL
13 – Raşit Koşar MUĞLA
14 – Muhammetmyrat Yazmuhammedov ARTVİN
15 – Simge Çingur İZMİR
16 – Cumali Uçar GAZİANTEP
17 – Figen Uçar AĞRI
18 – Tahsin Arıözü KÜTAHYA
19 – Barış Esen DENİZLİ
20 – Kalbiye Açıkgöz KIRKLARELİ
21 – İlker Koca KOCAELİ
22 – Nazife Kocapınar AFYON
23 – Cemalettin Sarıca ANKARA
24 – Volkan Akdeniz İSTANBUL
25 – Öykü Erken İZMİR
26 – Mert Aydın İSTANBUL
27 – Fethi Kökcek AYDIN
28 – Burhan Boy MARDİN
29 – Ömer Yasin MARDİN
30 – Seçil Serpil İSTANBUL
31 – Selim Ülker İSTANBUL
32 – Emrah Kaymak SAMSUN
33 – Emre Semih MALATYA
34 – Mustafa Köksal DENİZLİ
35 – Soner Arslan KIRKLARELİ
36 – Kadir Hiçyılmaz  –
37 – Atilla Döner ANKARA
38 – Melihat Ortuloğlu İSTANBUL
39 – İsa Tokmak İSTANBUL
40 – Özcan Karabatak İSTANBUL
41 – Cuma Avcı DENİZLİ
42 – Perihan Ömer İZMİR
43 – Dilek Yılmaz TOKAT
44 – Muhammed Salih Kazgan KOCAELİ
45 – Adem Sarıtepeci
46 – Reyhan Çetin İZMİR
47 – Fatoş Aydoğdu ÇORUM
48 – Muharrem Çatal SİNOP
49 – Cemil Barut BURSA
50 – Gülşah Ünser KONYA
51 – Murat Arıcıoğlu ERZURUM
52 – Emin Ünal İZMİR
53 – Serkan Çaylak İSTANBUL
54 – Hasan Büyükdavraz KARS
55 – Yakup Akpınar İSTANBUL
56 – Asriye Astan
57 – Ahmet Koca KAYSERİ
58 – İbrahim Özçelik BURDUR
59 – Mustafa Göktuğ Okur AYDIN
60 – Kadir Kaya TEKİRDAĞ
61 – Fatih Kadık İSTANBUL
62 – Akın Aslan İZMİR
63 – Oğuz Aktürk NİĞDE
64 – Fatma Yayla ANKARA
65 – Ebru Özer
66 – Adem Acun AFYON
67 – Erhan Ogur KOCAELİ
68 – Emre Ercan ANTALYA
69 – Musa Bulut İSTANBUL
70 – Ayfer Yeşilova Soytürk ORDU
71 – Müslüm Doğan KOCAELİ
72 – Fatih Erdibi İZMİR
73 – Ahmet Koçan MUĞLA
74 – Şehmuz Akıpa İSTANBUL
75 – Onur Dalakkesen ANKARA
76 – Erkan Akdemir TEKİRDAĞ
77 – Kenan Sertcan BURSA
78 – Ferman Kaportu MARDİN
79 – Fatih Polat
80 – Özcan Şerefli İZMİR
81 – Batuhan Arslan ANKARA
82 – Zana Irmez ŞIRNAK
83 – Aysun Yenipınar İSTANBUL
84 – Fatma Özden SAMSUN
85 – Ramazan Kuru ANTALYA
86 – Fatma Ünal ORDU
87 – Deniz Kızıltaş
88 – Semih Dilbaz
89 – Demet İlçin GAZİANTEP
90 – Murat Ateş ORDU
91 – Yener Can Dağdeviren ANTALYA
92 – Gökhan Çetin KOCAELİ
93 – Dudu Yılmaz BİLECİK
94 – Abdulkadir Ay MARDİN
95 – Baki Mücahit KOCAELİ
96 – Yunus Ateş BURSA
97 – Muhittin Derin MUĞLA
98 – Bülent Kaykısız ANKARA
99 – Yıldıray Tültak HATAY
100 – Ahmet Keskin KOCAELİ
101 – Muhammed Tüzen KARAMAN
102 – Hüseyin Çakmak UŞAK
103 – Yener Kökduman İSTANBUL
104 – Resul Özgüneş İSTANBUL
105 – Sadri Aslan UŞAK
106 – Ülkü Sarıayvaz İZMİR
107 – Cem Uzunyayla
108 – Seda Arslan ESKİŞEHİR
109 – Ali Selçuk TRABZON
110 – Mehmet Köse HATAY
111 – Sertaç Temizci KIRKLARELİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir