KİNDER MİNİ BUZDOLABI ÇEKİLİŞ SONUCU

TOPLAM KATILIM: 6.930

KİNDER MİNİ BUZDOLABI KAZANAN ASİL TALİHLİLER (100 KİŞİ)

1 Murat CAVDAR KÜTAHYA
2 Yasemin SAYGİ İZMİR
3 Mediha YEGİNOĞLU KAYSERİ
4 Hakan AYDİN AFYONKARAHİSAR
5 Mehmet Samet GÜVEN KAYSERİ
6 Selçuk ÖZSOY ADANA
7 Nazim Hikmet TOKGÖZ ANKARA
8 Şaban DEMİR BURSA
9 Ömer AKTAŞ İSTANBUL
10 Göker TANALİ ERZİNCAN
11 Faruk GÜVEN KAYSERİ
12 Ömer ONUR ANKARA
13 Gülten AKİN ANTALYA
14 Mete KOÇAK ANTALYA
15 Ömer ERDEM KAYSERİ
16 Yeşim SARİÇAM MERSİN
17 Serpil Demirbaş ZİLEK İSTANBUL
18 Burhan YAŞA BURSA
19 Selman GÜNEŞ DENİZLİ
20 Huriye SARİKAYA KOCAELİ
21 Serap Korkmaz ARİ KONYA
22 Bnevim TOPAL SAMSUN
23 Faruk MERİÇ ÇORLU
24 Bahri YEŞİLYURT İSTANBUL
25 Saim HAVAKARA İSTANBUL
26 Selma Arslan ÇAYLİ İSTANBUL
27 Oğuzhan ÖZTURGUT ADANA
28 Özlem DÜZAKMAN İZMİR
29 Şahin EREN TEKİRDAĞ
30 Fatih BALOĞLU MERSİN
31 Filiz ŞEKERDEN HATAY
32 Sevginar DURSUN BALİKESİR
33 Murat PEPE ANKARA
34 Ismet YİLMAZ BALİKESİR
35 Ayhan EKREN İSTANBUL
36 Burak Baybars TURAN ANTALYA
37 Nimet ÖZDEMİR ANKARA
38 Coşkun ALTUNAY İSTANBUL
39 Durkadin KÜÇÜKTÜRKÜCÜ İZMİR
40 Ismail KURTULMUŞ İSTANBUL
41 Atilla TAŞDEMİR İSTANBUL
42 Hülya ALAKUŞ MALATYA
43 Aslihan AKEL ADANA
44 Süleyman BULUT UŞAK
45 Fikret AKBOYUN İSTANBUL
46 Durukan YAĞDİRAN ELAZİĞ
47 Firat ASLAN İSTANBUL
48 Sabir DİRİCAN İSTANBUL
49 Selin Tuğba ÜNAL ANTALYA
50 Habibe DOLDUR İSTANBUL
51 Tansel ÇAKİR İSTANBUL
52 Engin ERGÜN ANKARA
53 Serkan GÜNDÜZ İZMİR
54 Ramazan TURAN ADANA
55 Muharrem AKDUMAN MUĞLA
56 Furkan BEYOĞLU BURSA
57 Ebru SARİKAYA MERSİN
58 Seyhan BİRSEN ANTALYA
59 Sercan YİLDİZ MERSİN
60 Bahar PÖLENT MARDİN
61 Cenk AKEL ADANA
62 Bekir Ali ERDOĞAN UŞAK
63 Esra KURT MERSİN
64 Emre Eren ÇAKMAK SİVAS
65 Yonca ÖSÜN İSTANBUL
66 Gökşen ÖSÜN İSTANBUL
67 Murat KİRAÇ İSTANBUL
68 Ahmet ANLAŞ İSTANBUL
69 Ercan DEREBAŞİ TEKİRDAĞ
70 Sinan SARİ ANKARA
71 Ceyhun ÖNAY KOCAELİ
72 Sedat ERGÜN ANKARA
73 Feyat ÖSÜN İSTANBUL
74 Ibrahiim KÖKNAR İSTANBUL
75 Hüsmen FİÇİCİOĞLU ANKARA
76 Ahmet BOZKAYA İSTANBUL
77 Engin GÜLEN DİYARBAKİR
78 Nurettin ARİCİ ADANA
79 Mücahid YİLMAZ KASTAMONU
80 Zübeyir Enes DİNDAR İZMİR
81 Marziye DİNÇER VAN
82 Hüseyin KAYHANTÜRK KOCAELİ
83 Ethem SERDAROĞLU KÜTAHYA
84 Candan YEŞİL İSTANBUL
85 Ahmet Çağatay ÖZÇELİK MANİSA
86 Aysel ERDEM KAYSERİ
87 Ahmet GÖKDERE ANKARA
88 Hasan DOĞAN NİĞDE
89 Songül AKEL ADANA
90 Ismail AKÇAM İSTANBUL
91 Ali SERDAROĞLU ANTALYA
92 Elif BONCUK BALİKESİR
93 Ali PAYDAR ANKARA
94 Zeyçan MAYA MERSİN
95 Neriman GÜZEL BALİKESİR
96 Mehmet TOPGUL ESKİŞEHİR
97 Nuray ÇAVUŞ İSTANBUL
98 Seval ASLAN ADANA
99 Selda GÜNDÜZ İZMİR
100 İsmail AKTAŞ BURSA

KİNDER MİNİ BUZDOLABI YEDEK TALİHLİLER

1 Mine Alara DALKİLİÇ ANKARA
2 Tevfik TULUM ANKARA
3 Yasim ERKUT İSTANBUL
4 Özkan KİLİÇ AMASYA
5 Kadir FİLİZ KAYSERİ
6 Mustafa HAVAKARA İSTANBUL
7 Nurcan GÜVEN KAYSERİ
8 Mücahit BAŞ İSTANBUL
9 Halil Ibrahim INCE SAMSUN
10 Doğa Vuslat AYAN İSTANBUL
11 Ali Riza ARİÖZÜ KÜTAHYA
12 Derya TÖRE SAMSUN
13 Meryem GÜLDAL TEKİRDAĞ
14 Mete KİLİÇARSLAN BALİKESİR
15 Özcan HAKYEMEZ İSTANBUL
16 Ramazan YEŞİLTAŞ KAYSERİ
17 Ismail DEMİR MUĞLA
18 Saadet VURAL TRABZON
19 Halit SAVCİ BALİKESİR
20 Mehmet AVCİ İSTANBUL
21 Leyla K K.MARAŞ
22 Sezgin ALTUNTAŞ SAKARYA
23 Aynur ÖZDEMİR İSTANBUL
24 Yeliz SARİYİLDİZ ANTALYA
25 Turgut ÖZCAN KİLİS
26 Nurhan HABİP MERSİN
27 Şaziye AY İSTANBUL
28 Aysun DÜZGÜN KOCAELİ
29 Ezgi BOZ İSTANBUL
30 Mühendis ÖZER İSTANBUL
31 Serkan UĞUŞ ANTALYA
32 Aydin BULUT İSTANBUL
33 Buğra BAYSAL İZMİR
34 Nurettin ARİCİ ADANA
35 Nurettin ÇELEBİLER ANTALYA
36 Şeyma ALEMDAR İSTANBUL
37 Muhlis ARSLAN İSTANBUL
38 Selin BAĞLAYAN BURSA
39 Mahmut ALAKUŞ MALATYA
40 Ali Kemal EROĞLU ANKARA
41 Sevgi ÖZDEMİR İSTANBUL
42 Saliha POLAT İSTANBUL
43 Dindar DEMİR KİLİS
44 Gökhan KARAASLAN ANKARA
45 Muhammet COŞKUN SAMSUN
46 Yorgiya KİLİNÇ İSTANBUL
47 Hadice ERGÜN ANKARA
48 Burak KARAOĞLU MARDİN
49 Sedef AYDEMİR İSTANBUL
50 Norayda ÖSÜN İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir