First Mini Copper Çekilişi

Klip Tadında Filtreler Katılım Koşulları
Bu kampanya Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. adına MPİ’nin 18.10.2019 tarih ve 24951361-255.05.02-E.9782 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 24.10.2019 Saat: 00.01–15.01.2020 Saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelinde www. www.instagram.com/firstsakiztr (ücretsiz) internet sitesine giriş yapan ve @firstsakiztr hesabını takip ederek, profilde öne çıkanlar kısmında #kliptadında adı altında paylaşılan filtreleri açarak, seçeceği filtre ile en yaratıcı hikâyeyi oluşturan ve kendi hesabından @firstsakiztr (ücretsiz) hesabını etiketleyerek paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından yaratıcılık, eğlence ve içerik zenginlik esas alınarak değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan
1 kişiye Mini 5 kapı Araç ikramiyesi verilecektir.
Değerlendirme 16.01.2020 / 31.01.2020 tarihleri arasında yapılacak olup, Profesyonel bilgi sahibi Jüri üyeleri olan Kübra Uslu/ Ürün Müdürü, Duygu Burunsuz / Yaratıcı Yönetmen, Ömer Harmankaya/ Kıdemli Yazar, Tolga Ertan /Ürün Müdürü, Orkun Işıtmak/ Influencer tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu yarışmayı kazanan kişi 01.02.2020 www.instagram.com/firstsakiztr (ücretsiz) sayfasında post olarak yayınlanacaktır. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Kampanyaya www.instagram.com/firstsakiztr (ücretsiz) internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş., Hedef Çekiliş Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. ve 18 yaşından küçükler düzenlenen Milli Piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

1 thought on “First Mini Copper Çekilişi

    Ahmet

    (02/11/2020 - 08:56)

    Bu çekilişin pin’i ne oluyor? ” yazının altbilgi bölümünde yer almaktadır” diyor ancak bulunmuyor? Milli Piyangodan çekilişi sorgulayacaktık. Bilen varsa mail’den yada burdan dönebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir