Chippin İPhone X Çekilişi

CHIPPIN’DEN BÜYÜK ÇEKİLİŞ!

http://cekilis.chippin.com/ adresine tıklayıp istenen bilgileri girerek kayıt formunu doğru ve başarılı dolduran her kullanıcı 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Ayrıca, bu kullanıcılar Chippin noktalarında ödeme yapmaları durumunda 1 çekiliş daha hakkı kazanacaktır.

KATILIM KOŞULLARI


Bu kampanya Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. adına MPİ’nin 02.02.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1374 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 07.02.2018 (saat 00.01)- 07.04.2018 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. `ye ait Chippin uygulamasını iOS (Appstore) 8.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden ücretsiz indirerek ad, soyad, cep telefonu, e-posta ile üye olup uygulamadaki Kampanyalar bölümünden Çekiliş kampanyası detayındaki linke tıklayarak açık adres bilgilerini girip kayıt formunu doldurarak ücretsiz üye olan bireysel katılımcılara 1; ayrıca Chippin üye iş yerlerinden uygulama kullanarak işlem yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. 

Talihliler 13.04.2018 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Çekiliş Toplantı Salonu) adresinde saat 10.00’da noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak;

3 kişiye 5.650,00 TL değerinde Apple iPhone X 64 GB Space Gray (Hat ve kart hariçtir);

10 kişiye 750,00 TL değerinde Apple AirPods Kablosuz Kulaklık MMEF2TU/A verilecektir. 

Kazanan talihliler, 17.04.2018 tarihli Birgün Gazetesi‘nde ilan edilecektir. Chippin uygulamaları ios(Appstore) 8.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden Chippin uygulamasını indirmek ve uygulamaya kayıt olmak ücretsizdir.

Kampanya sadece bireysel katılımcılara yöneliktir. Kampanyaya katılım 2 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Kampanyaya Chippin bakiye harcaması ile yapılan işlemler dâhil değildir.

Kampanyaya Chippin uygulaması üzerinden üye olmak ücretsizdir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeycektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş kampanyası Chippin tarafından düzenlenmiştir, Apple Inc.’nin kampanya ile herhangi bir bağı yoktur. Apple Inc. verilen ödüllere sponsor değildir.

Son Katılım Tarihi: 07.04.2018

 

AYRICA CHIPPIN’E ÜYE OLANLAR 20 TL KAZANIYOR KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN ACELE EDİN.

01 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Chippin uygulamasını indirip üye olanlar 20 TL değerinde Chippin kazanacaktır. Kazanılan Chippinler, kullanılmamaları halinde kazanıldığı tarihten itibaren 1 ay sonra silinecektir. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır. Bu kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşlara transfer edilemez. Kazanılan Chippinler, uygulama içerisindeki hayalleri satın alırken ve Chippin üye noktalarında harcanabilir. Bu kampanya, üyelikle ilgili diğer puan kampanyaları ile birleştirilemez. Chippin kampanyayı her zaman durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Katılım Tarihi: 31.03.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir