Chippin iPhone 8 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Katılım: 441.637

Apple iPhone 8 kazanan Asil Talihliler
Mücahit Osmanoğlu – İstanbul
Ebru Akdoğan – Kastamonu
Ayça Terzi – Ankara

Samsung Galaxy S8 kazanan Asil Talihliler
Dilara Müjdeci – Ankara
Büşra Yıldırım – İstanbul
Oktay Beytekin – İstanbul

Sony PlayStation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu kazanan Asil Talihliler
Melek Yıldız- İstanbul
Faruk Ünver- Trabzon
Selim Karakış- İstanbul

JBL GO Bluetooth Hoparlör kazanan Asil Talihliler
Selver Bulut- İçel
Aysel Yarımağa- Muğla
Mukaddes Karakuş- Manisa
Tarkan Köse- Kars
Erdal Çelik- İstanbul
Muhammet Ersan- Giresun
Mehmet Bilge- Hatay
Abdurrahman Kaplan- Ankara
Celalettin Bulanıkoğlu- Ankara
Esra Kirazlı- Ankara
Şenol Erdoğan- İstanbul
Sevda Hilal Ulus- Erzurum
Cavit Mert Elgin- İstanbul
Celalettin Solak- Kayseri
Enes Karadeniz- Samsun
Hüseyin Emre Ekici- Konya
Samet Taflan- Trabzon
Seda Türköz Örüm- Bursa
Süleyman Akdeniz- İstanbul
Seda Gizem Aras- Çorum
Ufuk Aslan- İstanbul
Serkan Katı- İstanbul
Turgut Kaya- Ankara
Gizem Yiğit Şen- Ankara
Emine Oğuz- Antalya
Tugay Demirkaya- Denizli
Abdulmenaf Koçak- Van
Barış Karaca- İstanbul
Gürkan Elibol- Samsun
Serdar Kulaksız- Zonguldak
Aziz Küçük- İstanbul
Mehemt Keskin- Trabzon
Ali Nural- Samsun

Yedek Talihliler;
Apple iPhone 8 Kazanan Yedek Talihliler
Kıvanç Hazer- İzmir
Yonca Usta- Ankara
Berat Ünver- Ankara

Samsung Galaxy S8 Kazanan Yedek Talihliler
Tamer Acer- Bursa
Kamil Eryılmaz- İstanbul
Ruşan Kömürcü- Ankara

Yedek Talihliler:
Sony Playstation 4 Oyun Konsolu Kazanan Yedek Talihliler
Abdürrezzak Hoş- Hatay
Taha Altınel- Balıkesir
Hasan Demiröz- Konya

JBL GO Bluetooth Hoparlör Kazanan Yedek Talihliler
Demirhan Tanik- İstanbul
Ömer Güngör- Ankara
Şifa Rıdvan İyilikli- Kırşehir
Mert Özgür- İstanbul
Ömer Özdemir- İstanbul
Eren Çağan- Antalya
İlknur Çoban- Ankara
Çağrı Babur- İstanbul
Günnaz Çapan- Karabük
Buse Bedir- İstanbul
Yasin Altıntop- İstanbul
İranur Türkoğlu- Adana
Sinan Topuz- İstanbul
Hasret Akbaş- Konya
Yemliha Toraç- İçel
Ensar Bera Gündüz- Ankara
Ferhat Köse- Konya
Sinan Demir- İstanbul
Emre Çelik- Kocaeli
Eda Ok- Sakarya
Mehmet Bayır- İstanbul
Abdulkadir Koç- İstanbul
Burak Buran- Karabük
Buket Abanoz- Odru
Hacer Elaslan- Kütahya
Melike Piraz- İstanbul
Şerife Açılkan- Adana
Hafize Başaran- Konya
Güven Özenli- Bursa
Furkan Solak- Konya
Barış Aks- Ankara
Yunus Emre Ceylan- İstanbul
Zeynep Türker- Ankara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir