CARREFOURSA MCVİTİE’S’DEN IPHONE XR, ARÇELİK KAHVE, ÇAY MAKİNESİ ÇEKİLİŞİ

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 7 TL değerinde kampanyaya dahil McVitie’s ürünleri alımına Apple Iphone XR 64 GB veya Arçelik Kahve Makinesi veya Arçelik Çay Makinesi kazanma Şansı!
1 kişi 6.499,00 TL değerinde Apple Iphone XR 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”,

10 kişi 1.049,00 TL değerinde Arçelik Kahve Makinesi –K3190P Telve,

10 kişi 549,00 TL değerinde Arçelik Çay Makinesi 3293 IC ikramiyesi kazanacaktır

Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Aralık 2019 – 31 Aralık 2019

Kampanya Detayları :
Bu kampanya ÜLKER BİSKÜVİ SAN. A.Ş. tarafından MPİ’nin 19.11.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.10833 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

ÜLKER BİSKÜVİ SAN. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 01.12.2019 (SAAT: 10:00) –31.12.2019, (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Carrefour Mağazalarından Ülker Bisküvi San. A.Ş.’nin tüm McVitie’s markalı ürünlerinden tek sefer 7 TL ve katları tutarında (Her 7 TL’lik McVitie’s markalı ürünleri için 1 çekiliş hakkı) alan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI
Tüm CarrefourSA Mağazaları’ndan

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama içerisinden; Ad – Soyad, Adres, GSM No ve email bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra McVitie’s kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her her 7 TL McVitie’s markalı ürün alışverişi için 1 çekiliş hakkı kazanır.

Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir.

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 1.12.2019 SAAT: 23:59’dur.

Talihliler 09.01.2020 saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 29 Küçükçekmece/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

İkramiye kazanan talihliler, 11.01.2020 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 26.01.2020 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 10.02.2020 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici firmalar ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten;

1 kişi 6.499,00 TL değerinde Apple Iphone XR 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.” ,

10 kişi 1.049,00 TL değerinde Arçelik Kahve Makinesi –K3190P Telve,

10 kişi 549,00 TL değerinde Arçelik Çay Makinesi 3293 IC ikramiyesi kazanacaktır.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

18 yaşın altında olanlarla, Ülker Bisküvi San. A.Ş., Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

Çek-Kazan uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 275 18 08

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm CarrefourSA Marketler’de”

Hazır Carrefoursa’ya kadar gitmişken şu kampanyalar da aklınızda bulunsun.

CARREFOURSA’DA 50 TL ÖDE 10 TL CHİPPİN KAZAN

Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye’deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA’dan Chippin ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri ödemelerde anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilecek ve toplamda 10 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 10.000 kullanım ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 10.000 kullanıma ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya tüm CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası’nda geçerli değildir.
CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Katılım Tarihi: 31.12.2019

CarrefourSA’da alışveriş sizden, yakıtınız BP’den…

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 15 Kasım – 15 Aralık 2019 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm CarrefourSA marketlerinde geçerlidir.

 • Kampanyaya katılabilmek için CarrefourSA Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması koşulu ile 20 TL değerinde BP Clup puan kazanılacaktır. Bu koşulu sağlayan ilgili alışveriş fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. 
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen ve kampanya koduna sahip müşterilerin 20 TL değerinde BP club puan kazanmak için MARKET, Kampanya Kodu, Ad, Soyad ve Plaka bilgilerini aralarında boşluk bırakarak SMS ile 2802‘e göndermesi ve dönüş SMS’inde talep edildiği takdirde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermiş olmaları gerekmektedir.
 • BP Club üyesi olmayanlar, katılım SMS’i göndermeleri ve KVKK kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermeleri ile birlikte hem BP Club üyeliği oluşturulacak hem de 20 TL değerinde puan yüklenmiş olacaktır. 
 • Kampanyaya SMS ile katılım için son gün 31 Aralık 2019’dur. 1 Ocak 2020 itibariyle kampanya kodları geçersiz olacaktır.
 • SMS gönderimleri, müşterinin mevcut operatörü tarafından ücretlendirilir. Kazanılan puanlar BP Club Kart Sadakat Programı kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarında sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında harcanabilecektir. 100 puan 1 TL değerinde harcanabilir.
 • Kazanılan puanlar 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. 
 • Kampanya ilk 25.000 müşteri ile sınırlıdır. 
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
 • Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
 • CarrefourSA’daki toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri, kuyum,  mobilya, bahçe ürünleri, kasa poşeti, oto lastiği, fotokopi kağıdı alışverişleri dikkate alınmayacaktır.
 • CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi tespiti halinde hediyeleri teslim edilmez veya iade alınır.
 • BP ve CarrefourSA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.bpclubcard.com, bp.com.tr, carrefoursa.com’dan ve 444 10 00 müşteri hizmetlerinden ulaşılabilir. 

1 thought on “CARREFOURSA MCVİTİE’S’DEN IPHONE XR, ARÇELİK KAHVE, ÇAY MAKİNESİ ÇEKİLİŞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir