Atü Duty Free Lexus RC Çekilişi

Atü Duty Free Lexus RC Çekilişi başladı. ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. tarafından 24 Şubat 2018 ile 20 Haziran 2018 tarihleri arasında  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali ve Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katlarındaki Duty Free alanlarında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarından tek seferde 50 € ve katlarında alış veriş yapılması durumunda çekiliş hakkı kazanan müşteriler arasında yapılacak olan çekilişle 1 kişi LEXUS RC F CARBON OTOMATİK 2016 MODEL OTOMOBİL kazanacaktır. cekilismarket.com farkı ile sizlere duyurulan bu çekiliş ve kampanyadan siz ve tanıdıklarınızı haberdar edebilirsiniz.

___________________________________________________________________________________________________________________________

KAMPANYA KALAN SÜRE

-1093Gün -2Saat -16Dakika -30Saniye

___________________________________________________________________________________________________________________________

Çekiliş ve Kampanyanın Adı?

Atü Duty Free Lexus RC Çekilişi

Kampanya Katılım Tarihleri?

24.02.2018 Cumartesi Saat 00.01-20.06.2018 Çarşamba Saat 23.59 Arası

Nasıl Çekiliş Hakkı Kazanırım?

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali ve Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katlarındaki Duty Free alanlarında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarından (tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri hariç) tek seferde 50.-Euro ve katları tutarında (her 50.-Euro için 1 şifreli kart) alışveriş yaptıklarında fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, e-posta, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte www.atukazandiriyor.com veya www.atuilekazan.com (ücretsiz) internet sitelerindeki formu doldurarak.

Kampanya Çekiliş Tarihi ve Yeri?

25.06.2018 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekiliş Sonuçları

Kazanan talihliler 27.06.2018 tarihinde Takvim Gazetesinde ve www.cekilismarket.com adresimizden duyurulacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir