Letgo İphone X Çekilişi

Ödül: 10 adet iPhoneX 64GB

Kampanya Süresi: 1-31 Mart 2018

Nasıl katılınır? 

  1. Mart ayında bir (1) ürün yayınla.
  2. Sana özel ilan kodunu, kişisel bilgilerinle birikte forma yazıp gönder.

Bana özel kodumu nasıl alırım? Her ürün ilanından sonra kampanya kodu bildirim ile ve (eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresin varsa) e-posta ile gönderilecektir. Her yeni ilanınla aynı kodu tekrar alacaksın.

Forma nasıl ulaşırım? Forma e-postana gelecek adres linkinden ya da tr.letgo.com/cekilis adresinden ulaşabilirsin. Form adres bilgisi aynı zamanda, kodunu bildirimle aldığında da gönderilecektir.

Kullanıcı adımı nerden görebilirim? Daha önce belirlemiş olduğun kullanıcı adını hatırlamıyorsan letgo uygulamasında profil sekmesine giderek profil fotoğrafının üstünde yazılı olan kullanıcı adını görebilirsin.

Katılmak ücretli mi? Hayır, katılım tamamen ücretsizdir.

Kısıtlamalar:

  1. İlanı verilen ürün letgo yayın kurallarına aykırı olmamalıdır. (Örneğin yasal olmayan ürünler, hayvan ilanları vb.)
  2. İlan veren kullanıcılar ilan sayısına bakılmaksızın çekiliş kampanyasına sadece bir defa katılabilirler.
  3. Her katılımcı en fazla bir (1) adet iPhone kazanabilir.
  4. Katılım formu eksiksiz doldurulmalı ve resmi kimlik bilgilerini içermelidir. İsim, soy ismi ya da kullanıcı isminde hata olması durumunda çekilişe katılma hakkı kaybedilir.
  5. Katılımcılar 18 yaş ve üstünde olmadırlar.
  6. letgo çalışanları bu kampanyadan faydalanamazlar.

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanya Letgo Mobil İnternet Servisleri ve Tic. AŞ. tarafından MPİ’nin 19.02.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1950 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

01.03.2018 (SAAT: 00:01) – 31.03.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında www.letgo.com(ücretsiz) internet sitesinden veya Letgo mobil uygulamasını ücretsiz indirerek üye girişi yaptıktan sonra satış için ürün ekledikten sonra, ekrana gelen şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte www.letgo.com(ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılara bir (1) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Talihliler, 17.04.2018 tarihinde saat 10.30 da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak numaralı toplarla belirlenecektir. Çekiliş sonucunda,

10 kişiye 6.099,00 TL değerinde IPHONE X 64 GB (HAT VE KART HARİÇTİR) ikramiyesi verilecektir.

Kazanan talihliler 19.04.2018 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 04.05.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 19.05.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. www.letgo.com internet sitesi katılımı ücretsizdir. Tüm katılımlarda Şifre, Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımlarda mükerrer ve birden fazla olan katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Letgo’nun izin vermediği ürünleri listeleyenlere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Letgo Mobil İnternet Servisleri ve Tic. AŞ. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir